"Чарівне Закарпаття"
час проведення - 30 вересня - 1 жовтня 2017 року
вартість - 980 грн/чол
 
  Під час 2-х денної мандрівки Закарпаттям на Вас чекатимуть: побудований в романтичному стилі замок Баронів Шернборнів, історія кохання замку Сент Міклош в с.Чинадієво, унікальний зразок середньовічної архітектури замок "Паланок" в м. Мукачево, купання в термальних джерелах Берегово та Косина, дегустація вин на заводі Чизай.
1 день
Замок Шернборнів побудований в романтичному стилі, поєднуючи романські та готичні мотиви. Оригінальність його ще в тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 кімнати (кількість тижнів у році) і 12 входів (місяців)… Замок розміщений в центрі так званого англійського парку, який займає 19 га. У парку виростає безліч рідкісних видів рослин та дерев.
 
Сент Міклош. Замок Кохання – ось на що вирішив перетворити закарпатський митець цей маловідомий палац, адже в 1682 р. тут народилося найвеличніше кохання свого часу графа Імре Текелі та Ілони Зріні, яке змінило долю не тільки двох люблячих сердець, але й долю цілого народу. Вся Західна Європа затамувавши подих стежила за подіями, що відбувалися в стінах замку. Перша згадка про замок датується 1450 роком.
 
Дух свободи, волі і справедливості панує під склепіннями замку "Паланок". Цей дух ширяє над замком і містом, немов відроджена легенда, немов нагадування про щось давно забуте, але вічне і головне. Романтику лицарьських подвигів нагадують ці просторі, колись сповнені бурхливим життям зали, таємничі підземелля…Замок це унікальний зразок середньовічної фортифікаційної архітектури у поєднанні різних стилів. Перші згадки датуються XI ст.
 
                                                 2 день
- купання в термальних джерелах Берегово та Косино
- дегустація вин на заводі "Чизай".

У вартість включено: проїзд по програмі, проживання в номерах категорії "Стандарт", послуги екскурсовода, страхування